Umów się na jazdę próbną
Umów się na przegląd
Finansowanie - oblicz ratę
Konfiguruj swoją Toyotę



Kontakt z Salonem



Toyota Bońkowscy


ul. Platynowa 2
62-052 Komorniki k. Poznania

tel. +48 61 84 94 500
fax: +48 61 84 94 501
email:toyota@bonkowscy.pl


GODZINY OTWARCIA

  

poniedziałek - piątek

    sobota

SPRZEDAŻ

od 9.00 do 18.00

od 9.00 do 14.00

SERWIS

od 8.00 do 18.00

od 9.00 do 14.00







Dyrektor zarządzający

Paweł Majewski

kom. 660 757 300

majewski@bonkowscy.pl

 

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

Recepcja

 

Recepcja

tel. 61 84 94 500

tel. 61 84 94 502

toyota@bonkowscy.pl

 
 

Sprzedaż samochodów nowych

 

Małgorzata Krokos

Kierownik działu sprzedaży

tel. 61 84 94 503

kom. 604 640 684

krokos@bonkowscy.pl

     

Filip Matuszek

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 507

kom. 728 466 594

matuszek@bonkowscy.pl

Jakub Florek

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 504

kom. 882 141 760

florek@bonkowscy.pl

Michał Makowski

Doradca ds. sprzedaży

kom. 692 620 332

makowski@bonkowscy.pl


Arkadiusz Derucki

Doradca ds. sprzedaży

samochodów użytkowych

tel. 61 84 94 543

kom. 694 407 365

derucki@bonkowscy.pl


Aneta Antoniewicz

Administrator sprzedaży

tel. 61 84 94 511

aantoniewicz@bonkowscy.pl


Witold Talarczyk

Kierownik sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 517

kom. 668 339 183

talarczyk@bonkowscy.pl


Magdalena Stefaniak

Administrator sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 557

kom. 882 141 735

stefaniak@bonkowscy.pl

flota@bonkowscy.pl


Szymon Przywecki

Doradca ds. sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 517

tel. 882 832 146

przywecki@bonkowscy.pl


Ilona Rudkowska

Asystent sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 537

rudkowska@bonkowscy.pl

 
 

Sprzedaż samochodów używanych

 

Mikołaj Antoniewicz

Kierownik działu sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

kom. 784 941 552

komis@bonkowscy.pl

Przemysław Charyton

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

kom. 664 134 308

charyton@bonkowscy.pl

Przemysław Jaskulski

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 528

kom. 608 494 500

jaskulski@bonkowscy.pl


Jarosław Makowski

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

kom. 882 141 740

jmakowski@bonkowscy.pl


Magdalena Borowczak

Administrator samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

tel. 61 84 94 528

borowczak@bonkowscy.pl

 
 

Ubezpieczenia

    

Robert Nawrocki

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom.  696 417 320

nawrocki@bonkowscy.pl

Ewa Wesołek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 600 989 355

wesolek@bonkowscy.pl

Katarzyna Szynkarek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

szynkarek@bonkowscy.pl


Kredyty/Leasing


Aneta Rońda

Doradca ds. kredytów i leasingów

tel. 61 84 94 511

ronda@bonkowscy.pl

 
 

DZIAŁ SERWISU

 

Recepcja

 

Marta Andre

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 539

serwis@bonkowscy.pl

Dawid Gaj

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 529

kom. 728 843 146

gaj@bonkowscy.pl

Katarzyna Mańkowska

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 535

kom. 600 987 621

kmankowska@bonkowscy.pl


Magdalena Olech

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 541

kom. 882 743 714

olech@bonkowscy.pl

 
 

Serwis mechaniczny

 

Jakub Lirsz

Kierownik serwisu

kom. 600 852 790

lirsz@bonkowscy.pl

Marek Szczepaniak

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 548

kom. 694 412 567

szczepaniak@bonkowscy.pl

Maciej Borowski

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 534

borowski@bonkowscy.pl

 


Krzysztof Oduliński

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 514

odulinski@bonkowscy.pl


Jacek Szukała

Doradca ds. serwisu

obsługa flot

tel. 61 84 94 510

kom. 602 494 500

szukala@bonkowscy.pl

 

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Przemysław Bartkowiak

Specjalista ds.

blacharsko-lakierniczych

tel. 61 84 94 519

kom. 660 073 739

bartkowiak@bonkowscy.pl

Małgorzata Charyton

Doradca ds.

wynajmu krótkoterminowego

tel. 61 84 94 531

kom. 600 963 638

mcharyton@bonkowscy.pl

Jan Jarosz

Asystent działu

blacharsko-lakierniczego

tel. 61 84 94 532

kom. 600 988 317

jarosz@bonkowscy.pl


Katarzyna Ziółkowska

Asystent działu

blacharsko-lakierniczego

kom. 882 743 865

ziolkowska@bonkowscy.pl

 

Części i akcesoria

 

Serafin Klupczyński

Doradca ds. części zamiennych

Zastępca kierownika serwisu

tel. 61 84 94 509

kom. 882 141 732

klupczynski@bonkowscy.pl

Tomasz Śliwiński

Doradca ds. części zamiennych

sliwinski@bonkowscy.pl

czesci@bonkowscy.pl

Przemysław Pruszyński

Doradca ds. części zamiennych

tel. 61 84 94 523

pruszynski@bonkowscy.pl















































Nasza polityka e-prywatności

Używamy plików tekstowych zwanych „cookies” („ciasteczka”), by uczynić naszą stronę łatwiejszą w użytkowaniu. Za sprawą cookies zostają zapamiętane Twoje preferencje, np. wybrany salon dilerski. Jeśli chcesz dokonać ich zmiany, kliknij na: Zmień ustawienia cookies.