2018-02-07

Każdy, kto przymierza się do kupna samochodu, staje przed dylematem: nowy czy używany?

Każdy, kto przymierza się do kupna samochodu, staje przed dylematem: nowy czy używany? Te drugie są oczywiście tańsze, ale nierzadko inwestycja wiąże się z pewnym ryzykiem. Właściwej diagnozy może dokonać tylko mechanik, dlatego w głowach niektórych pojawia się swego rodzaju niepewność.

 

Oferta rynku wtórnego

 

Kupno auta z rynku wtórnego jest korzystnym rozwiązaniem, do którego skorzystania szczególnie zachęcamy. Samochody używane z Poznania z salonu Bońkowscy wyróżniają się wysoką jakością. Nabywane auta poddajemy diagnozie u mechanika, dając przyszłym nabywcom rzetelne i prawdziwe informacje techniczne dotyczące pojazdu. U nas znajdziesz wiele modeli z różnych roczników i o różnym przebiegu, także z gwarancją producenta. W korzystnej cenie czy niemal nieużywane auta z małym przebiegiem – to wszystko znajdziesz u nas.

 

Bezpieczne i zadbane samochody

 

Dealer samochodów używanych z Poznania dysponuje niezawodnymi pojazdami, które spełniają wszystkie warunki bezpieczeństwa. Bezkolizyjne auta o ergonomicznych kształtach i nienagannym wyglądzie, z pewnością przypadną do gustu każdemu kierowcy, który szuka dla siebie najbardziej optymalnego rozwiązania na rynku wtórnym. Oferowane przez nas samochody są zadbane, bez widocznych śladów użytkowania, co zwiększa ich wartość oraz decyduje o wysokiej jakości.

 

Toyota w czołówce na rynku motoryzacyjnym

 

Toyota jest liderem na rynku motoryzacyjnym. Japońska firma gwarantuje bezpieczeństwo kierowcy oraz jego pasażerów, wykorzystując najwyższej jakości komponenty i nowoczesne rozwiązania w najnowszych modelach. Trwałe elementy sprawiają, że samochód niełatwo ulega zniszczeniu, dzięki czemu świetnie sprawdza się również na rynku wtórnym – tam znajduje wielu zadowolonych nabywców.