2018-02-01

Toyota Bońkowscy gwarantuje doskonałą jakość połączoną z atrakcyjną ceną, kierując się zasadą „niezawodne zaufanie”.

Toyota jest jednym z największych i najbardziej cenionych koncernów motoryzacyjnych, który powstał w 1937 roku za sprawą pochodzącego z Japonii, Kiichiro Toyoda. Najwyższa jakość komponentów, z jakich powstają pojazdy, sprawia, że marka została doceniona przez wielu kierowców na całym świecie – jest liderem zestawienia, aż siedmiokrotnym zwycięzcą rankingu liczącego 18 kategorii. Niezawodne elementy, trwała konstrukcja, wytrzymałe silniki – to cechy wyróżniające serię samochodów Toyota od innych pojawiających się na rynku.

Niezawodni na rynku motoryzacyjnym

Toyota jest jedną z najpopularniejszych i najbardziej niezawodnych marek. Poznań jest miastem, w którym można znaleźć zaufanego dealera samochodów tej marki. Toyota Bońkowscy oferuje zarówno pojazdy nowe, jak i używane. Wielość modeli sprawia, że każdy kierowca z łatwością znajdzie najodpowiedniejsze dla siebie rozwiązanie.

Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

U nas znajdziesz nowości, jakie pojawiły się na rynku motoryzacyjnym. Toyota w Poznaniu oferuje najnowsze modele, ale również te objęte promocją. Nasi Klienci szczególnie cenią sobie samochody hybrydowe łączące w sobie silnik benzynowy i silnik elektryczny oraz posiadające akumulator hybrydowy. Takie pojazdy są przyjazne środowisku, ponieważ wydzielają mniej zanieczyszczeń, a zużycie paliwa jest ograniczone do minimum, co przekłada się na zmniejszenie kosztów eksploatacji.

Toyota – lider na rynku światowym

Jako jeden z czołowych dealerów Toyoty w Poznaniu dysponujemy superwydajnymi autami, sprawdzającymi się zarówno podczas jazdy miejskiej, jak i w czasie dłuższych tras. Oferujemy konkurencyjne ceny, które sprawiają, że Klienci chętnie nabywają samochody właśnie od nas. To sprawdzone źródło, jeśli chodzi o zakup pojazdów marki Toyota w Poznaniu. Toyota Bońkowscy gwarantuje doskonałą jakość połączoną z atrakcyjną ceną, kierując się zasadą „niezawodne zaufanie”.