Kontakt z Salonami



Toyota Bońkowscy


ul. Platynowa 2
62-052 Komorniki k. Poznania

tel. +48 61 84 94 500
email:toyota@bonkowscy.pl

GODZINY OTWARCIA

Sprzedaż samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00
sobota w godz. – 9.00 - 14.00

Serwis:

poniedziałek – piątek w godz. 8.00 - 18.00
sobota w godz. 8.00 - 14.00

Sprzedaż ON-LINE samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00


Toyota Professional Bońkowscy
Centrum Samochodów Dostawczych


ul. Poznańska 10
62-080 Sady k. Poznania

tel. +48 61 896 22 00
email:toyotaprofessional@bonkowscy.pl

GODZINY OTWARCIA

Sprzedaż samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 17.00
sobota w godz. 8.00 - 15.00

Serwis:

poniedziałek – piątek w godz. 8.00 - 17.00
sobota w godz. 8.00 - 15.00

Sprzedaż ON-LINE samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00





Dyrektor zarządzający

Paweł Majewski

kom. 660 757 300

majewski@bonkowscy.pl

 

 

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY

 

Recepcja

 

Recepcja

tel. 61 84 94 500

toyota@bonkowscy.pl

 
 

Sprzedaż samochodów nowych

 

Małgorzata Krokos

Kierownik działu sprzedaży

kom. 604 640 684

krokos@bonkowscy.pl

     

Filip Matuszek

Z-ca Kierownika ds. Sprzedaży

Doradca ds. Sprzedaży

tel. 61 84 94 507

kom. 728 466 594

matuszek@bonkowscy.pl

Jakub Florek

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 504

kom. 882 141 760

florek@bonkowscy.pl

Michał Makowski

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 527

kom. 692 620 332

makowski@bonkowscy.pl


Weronika Zaradzka

Młodszy Doradca ds. sprzedaży

kom. 882 873 887

zaradzka@bonkowscy.pl


Aneta Antoniewicz

Administrator sprzedaży

tel. 61 84 94 511

aantoniewicz@bonkowscy.pl




Witold Talarczyk

Kierownik sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 517

kom. 668 339 183

talarczyk@bonkowscy.pl


Robert Kwiatkowski

Młodszy Doradca ds. sprzedaży Flotowej

tel. 61 84 94 517

kom. 784 941 552

kwiatkowski@bonkowscy.pl


Magdalena Stefaniak

Administrator sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 557

kom. 882 141 735

stefaniak@bonkowscy.pl

flota@bonkowscy.pl


Damian Nowak

Konsultant handlowy

kom. 602 573 912

nowak@bonkowscy.pl


 
 



Toyota Professional Bońkowscy Centrum Samochodów Dostawczych
ul. Poznańska 10, 62-080 Sady k. Poznania



 

Małgorzata Krokos

Kierownik działu sprzedaży

kom. 604 640 684

krokos@bonkowscy.pl


Arkadiusz Derucki

Doradca ds. sprzedaży

samochodów dostawczych

kom. 694 407 365

derucki@bonkowscy.pl


Szymon Przywecki

Doradca ds. sprzedaży

samochodów dostawczych

tel. 882 832 146

przywecki@bonkowscy.pl


Krzysztof Cichocki

Doradca ds. sprzedaży

samochodów dostawczych

kom. 784 551 358

cichocki@bonkowscy.pl

 
 

Sprzedaż samochodów używanych

 

Dominik Gucki

Kierownik działu samochodów używanych

kom. 668 543 424

gucki@bonkowscy.pl


Przemysław Charyton

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

kom. 664 134 308

charyton@bonkowscy.pl


Przemysław Jaskulski

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 528

kom. 608 494 500

jaskulski@bonkowscy.pl


Jarosław Makowski

Specjalista ds. zakupu

samochodów używanych

kom. 882 141 740

jmakowski@bonkowscy.pl


Katarzyna Paplaczyk

Administrator

samochodów używanych

kom. 500 162 260

paplaczyk@bonkowscy.pl


Wojciech Durski

Asystent ds. zakupów

kom. 532 171 847

durski@bonkowscy.pl

 

Sprzedaż samochodów używanych - oddział Sady

 

Łukasz Bońkowski

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

kom. 532 084 574

lukasz@bonkowscy.pl

Patryk Smoczyk

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

kom. 608 411 764

smoczyk@bonkowscy.pl

 
 

Ubezpieczenia

    

Robert Nawrocki

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom.  696 417 320

nawrocki@bonkowscy.pl

Ewa Wesołek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 600 989 355

wesolek@bonkowscy.pl

Katarzyna Szynkarek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 532 950 281

szynkarek@bonkowscy.pl


Kredyty/Leasing


Aneta Rońda

Doradca ds. kredytów i leasingów

kom. 532 082 522

ronda@bonkowscy.pl


Marketing


Mateusz Murach

Kierownik Marketingu

kom. 882 744 202

murach@bonkowscy.pl

 
 

DZIAŁ NAJMU


Magdalena Olech

Koordynator do spraw wynajmu

tel. 61 84 94 531

kom. 882 743 714

olech@bonkowscy.pl

zastepcze@bonkowscy.pl


DZIAŁ SERWISU


Recepcja

 

Dawid Gaj

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 529

kom. 728 843 146

gaj@bonkowscy.pl

Katarzyna Mańkowska

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 535

kom. 600 987 621

kmankowska@bonkowscy.pl

Ewa Górska

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 537

kom. 660 615 393

gorska@bonkowscy.pl

 
 

Serwis mechaniczny

 

Jakub Lirsz

Kierownik serwisu

kom. 600 852 790

lirsz@bonkowscy.pl

Marek Szczepaniak

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 548

kom. 694 412 567

szczepaniak@bonkowscy.pl

Maciej Borowski

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 534

kom. 532 084 464

borowski@bonkowscy.pl

 


Krzysztof Oduliński

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 514

kom. 532 084 480

odulinski@bonkowscy.pl


Jacek Szukała

Doradca ds. serwisu

obsługa flot

tel. 61 84 94 510

kom. 602 494 500

szukala@bonkowscy.pl

 

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Przemysław Bartkowiak

Specjalista ds.

blacharsko-lakierniczych

kom. 660 073 739

bartkowiak@bonkowscy.pl

Dawid Kołodziejski

Doradca ds.

blacharsko-lakierniczych

tel. 61 84 94 532

kom. 600 988 317

kolodziejski@bonkowscy.pl

Katarzyna Misiorna

Doradca ds.

blacharsko-lakierniczych

tel. 61 84 94 519

kom. 882 743 865

misiorna@bonkowscy.pl

 

Części i akcesoria

 

Serafin Klupczyński

Doradca ds. części zamiennych

Zastępca kierownika serwisu

tel. 61 84 94 509

kom. 882 141 732

klupczynski@bonkowscy.pl

Beata Wolna

Magazynier

tel. 61 84 94 522

wolna@bonkowscy.pl

czesci@bonkowscy.pl

Przemysław Pruszyński

Doradca ds. części zamiennych

tel. 61 84 94 523

kom. 532 084 134

pruszynski@bonkowscy.pl

 

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

 

Joanna Maruszewska

iodo@bonkowscy.pl





BOŃKOWSCY AUTO Sp. z o.o., SPK


ul. Platynowa 2, 62-052 Komorniki
NIP 779-21-31-022
Regon: 639794040






































Szanujemy Twoją prywatność

Pliki cookies pozwalają nam zagwarantować stabilne i poprawne funkcjonowanie strony i wyświetlać ofertę lepiej dostosowaną do Twoich potrzeb. Jeśli wyrażasz zgodę na używanie plików cookies, kliknij „Akceptuję”. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o sposobie, w jaki przetwarzamy Twoje dane, i zmienić indywidualne ustawienia prywatności, przejdź do ustawień plików cookies.