Toyota Bońkowscy


ul. Platynowa 2
62-052 Komorniki k. Poznania

tel. +48 61 84 94 500
email:toyota@bonkowscy.pl

GODZINY OTWARCIA

Sprzedaż samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00

sobota w godz. – 8.00 - 14.00

Serwis: 


poniedziałek – piątek w godz. 07.00 - 19.00

sobota w godz. 08.00 - 14.00


Sprzedaż ON-LINE samochodów nowych i używanych:

poniedziałek – piątek w godz. 9.00 - 18.00

Recepcja

 

tel. 61 84 94 500

toyota@bonkowscy.pl

 

Sprzedaż samochodów nowych

 

Małgorzata Krokos

Kierownik działu sprzedaży

kom. 604 640 684

krokos@bonkowscy.pl

 

Jakub Florek

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 504

kom. 882 141 760

florek@bonkowscy.pl

Michał Makowski

Doradca ds. sprzedaży

tel. 61 84 94 527

kom. 692 620 332

makowski@bonkowscy.pl

 

Weronika Zaradzka

Doradca ds. sprzedaży

kom. 882 873 887

zaradzka@bonkowscy.pl

Paweł Lubczyński

Młodszy doradca ds sprzedaży

kom. 784 941 552

lubczynski@bonkowscy.pl


 

Arkadiusz Derucki

Doradca ds. sprzedaży

samochodów dostawczych

kom. 694 407 365

derucki@bonkowscy.pl

 

Sprzedaż flotowa

 

Witold Talarczyk

Kierownik sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 517

kom. 668 339 183

talarczyk@bonkowscy.pl

Magdalena Stefaniak

Administrator sprzedaży flotowej

tel. 61 84 94 505

kom. 882 141 735

stefaniak@bonkowscy.pl

flota@bonkowscy.pl

 

Łukasz Jesionkowski

Doradca ds sprzedaży flotowej

kom. 882 790 219

jesionkowski@bonkowscy.pl

 

Sprzedaż samochodów używanych

 

Dominik Gucki

Kierownik działu samochodów używanych

kom. 668 543 424

gucki@bonkowscy.pl

 

Przemysław Charyton

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 525

kom. 664 134 308

charyton@bonkowscy.pl

Przemysław Jaskulski

Doradca ds. sprzedaży

samochodów używanych

tel. 61 84 94 528

kom. 608 494 500

jaskulski@bonkowscy.pl

Jarosław Makowski

Specjalista ds. zakupu

samochodów używanych

kom. 882 141 740

jmakowski@bonkowscy.pl

 

Katarzyna Paplaczyk

Administrator

samochodów używanych

kom. 500 162 260

paplaczyk@bonkowscy.pl

Wojciech Durski

Asystent ds. zakupów

kom. 532 171 847

durski@bonkowscy.pl

 

Ubezpieczenia

 

Robert Nawrocki

Doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 696 417 320

nawrocki@bonkowscy.pl

Ewa Wesołek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 600 989 355

wesolek@bonkowscy.pl

Katarzyna Szynkarek

Młodszy doradca ds. ubezpieczeń

tel. 61 84 94 515

kom. 532 950 281

szynkarek@bonkowscy.pl

 

Kredyty/Leasing

 

Aneta Rońda

Doradca ds. kredytów i leasingów

kom. 532 082 522

ronda@bonkowscy.pl

 

Marketing

 

Mateusz Murach

Kierownik Marketingu

kom. 882 744 202

murach@bonkowscy.pl

Joanna Łuczkowska

Specjalista ds. Marketingu

kom. 538 626 066

luczkowska@bonkowscy.pl

 

Wynajem

 

Magdalena Olech

Koordynator działu wynajmu

tel. 61 84 94 531

kom. 882 743 714

olech@bonkowscy.pl

wynajemtoyoty@bonkowscy.pl

zastepcze@bonkowscy.pl

Adam Jędrzejewski

Specjalista ds. wynajmu

tel. 61 84 94 531

kom. 882 743 714

jedrzejewski@bonkowscy.pl

 

Serwis mechaniczny

 

 

Jakub Lirsz

Kierownik serwisu

kom. 600 852 790

lirsz@bonkowscy.pl

Mateusz Domagalski

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 548

kom. 694 412 567

domagalski@bonkowscy.pl

Maciej Borowski

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 534

kom. 532 084 464

borowski@bonkowscy.pl

 

Krzysztof Oduliński

Doradca ds. serwisu

tel. 61 84 94 514

kom. 532 084 480

odulinski@bonkowscy.pl

Jacek Szukała

Doradca ds. serwisu

obsługa flot

tel. 61 84 94 510

kom. 602 494 500

szukala@bonkowscy.pl

 

Serwis blacharsko-lakierniczy

 

Małgorzata Czoszyk – Kaczmarek

Doradca ds.

blacharsko-lakierniczych

tel. 61 84 94 532

kom. 600 988 317

kaczmarek@bonkowscy.pl

Katarzyna Misiorna

Doradca ds.

blacharsko-lakierniczych

tel. 61 84 94 519

kom. 882 743 865

misiorna@bonkowscy.pl

 

Części i akcesoria

 

Serafin Klupczyński

Doradca ds. części zamiennych

Zastępca kierownika serwisu

tel. 61 84 94 509

kom. 882 141 732

klupczynski@bonkowscy.pl

Beata Wolna

Magazynier

tel. 61 84 94 522

wolna@bonkowscy.pl

czesci@bonkowscy.pl

Przemysław Pruszyński

Doradca ds. części zamiennych

tel. 61 84 94 523

kom. 532 084 134

pruszynski@bonkowscy.pl

 

Centrum Rozwoju Biznesu

 

Tomasz Tecław

Koordynator Centrum Rozwoju Biznesu

tel. 61 84 94 500

kom. 532 089 409

teclaw@bonkowscy.pl

Dawid Gaj

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 529

kom. 728 843 146

gaj@bonkowscy.pl

Katarzyna Mańkowska

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 535

kom. 600 987 621

kmankowska@bonkowscy.pl

 

Damian Nowak

Konsultant handlowy

kom. 602 573 912

nowak@bonkowscy.pl

Agnieszka Seroka Jarzyna

Asystent serwisu

tel. 61 84 94 537

tel. 660 615 393

jarzyna@bonkowscy.pl

 

Dyrektor Zarządzający

 

Paweł Majewski

kom. 660 757 300

majewski@bonkowscy.pl

 

Inspektor Ochrony Danych Osobowych

 

Joanna Maruszewska

iodo@bonkowscy.pl