1. Porady
  2. Autoryzowany Serwis Toyoty

To nie wydatek, to inwestycja

Sprawdź, co możesz zyskać, serwisując auto w Autoryzowanym Serwisie Toyoty.

Korzystanie z usług Autoryzowanego Serwisu Toyoty ma sporo zalet – zarówno tych bezpośrednich (doskonali fachowcy, ścisłe procedury - jak w japońskiej fabryce, oryginalne części), jak i tych odroczonych w czasie. Poznaj najważniejsze z nich.

 Wyższa cena ofertowa

W lipcu 2023 roku opublikowany został najnowszy Raport OtoMoto przygotowany na zlecenie Toyota Central Europe w Polsce. Przeanalizowano w nim ceny ofertowe samochodów różnych marek dostępnych na platformie sprzedażowej Otomoto. Z raportu wynika, że ceny aut korzystających z ASO są średnio o 13% wyższe od cen pojazdów, które były serwisowane w niezależnych warsztatach.

Różnica dla samochodów marki Toyota wynosi aż 17%. Oznacza to, że serwisowanie samochodu w ASO to dodatkowy poważny zysk przy odsprzedaży używanej Toyoty.

CENY OFERTOWE UŻYWANYCH TOYOT SERWISOWANYCH W ASO SĄ ŚREDNIO O 17% WYŻSZE OD CEN TOYOT KORZYSTAJĄCYCH Z USŁUG NIEZALEŻNYCH WARSZTATÓW.

Pobierz Raport OTOMOTO

Najlepsi fachowcy i oryginalne części

Korzystając z Autoryzowanego Serwisu Toyoty, masz pewność, że Twoim samochodem opiekują się najlepsi fachowcy, którzy nieustannie poszerzają swoją wiedzę i są „na bieżąco” ze wszystkimi innowacjami. A do tego wiesz, że w Twoim aucie znajdą się tylko oryginalne, doskonale dopasowane części.
Umów się na przegląd w ASO

Toyota C-HR: Porównanie średnich cen ofertowych samochodów używanych marki serwisowanych w ASO ze średnimi cenami ofertowymi samochodów korzystających z innych warsztatów.

ROKŚREDNIA CENA (BEZ ASO)ŚREDNIA CENA (Z ASO)RÓŻNICA NA KORZYŚĆ ASO
201782 590,06 zł87 796,56 zł6%
201878 008,01 zł94 155,95 zł21%
201976 927,97 zł103 850,64 zł35%
202099 818,13 zł113 095,55 zł13%
2021106 003,62 zł129 883,84 zł23%

To jeszcze nie wszystko

Zalet związanych z serwisowaniem auta Autoryzowanym Serwisie Toyoty jest znacznie więcej. Kierowca może skorzystać z wielu innowacyjnych rozwiązań zwiększających komfort użytkowania Toyoty.

Toyota Online Service Booking

Toyota Online Service Booking to najnowsza usługa, dzięki której zapiszesz się na przegląd Toyoty z dowolnego miejsca na kuli ziemskiej przez Internet. Dogodną dla siebie datę i godzinę wizyty zarezerwujesz w zaledwie kilka chwil i od razu dowiesz się, ile będzie kosztował przegląd i jaki będzie zakres prac.

Umów się na przegląd w ASO

Toyota Video Service

Dzięki wygodnej (bezpłatnej) aplikacji będziesz w stałym kontakcie z doradcą serwisowym. Otrzymasz film z nagranym przeglądem samochodu, a w razie konieczności również wskazówki, które czynności dodatkowe należy jeszcze wykonać. Za pośrednictwem aplikacji można będzie też zaakceptować kosztorys prac i wyjaśnić wszelkie kwestie związane ze zleconą usługą.
Umów się na przegląd w ASO

Toyota Express Service

W Autoryzowanym Serwisie Toyoty od niedawna można skorzystać z usługi Toyota Express Service. Polega ona na tym, że przeglądy są wykonywane przez dwóch przeszkolonych specjalistów, wyposażonych w odpowiedni sprzęt, dzięki czemu usługa ta trwa o połowę krócej – bez zmiany ceny. Jakość pracy nie zmienia się, a kierowca zyskuje cenny czas, co jest istotne zwłaszcza w przypadku obsługi auta firmowego.
Umów się na przegląd w ASO