1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Kosmetyki samochodowe

 

Zadbaj o swój samochód

Każdego dnia darzysz zaufaniem swoją Toyotę. Gdziekolwiek jedziesz, jesteś spokojny o jej niezawodność i perfekcyjne przygotowanie do zmiennych warunków drogowych. Doskonale wiesz, że nasz profesjonalny Serwis nieustannie dba o nienaganną pracę Twojego auta. A co z dbałością o stan i wygląd tapicerki, karoserii, szyb i kół?

Kosmetyki samochodowe Toyoty to zestaw wysokiej jakości środków do pielęgnacji pojazdu. Ich zadaniem jest ochrona i utrzymanie doskonałego wyglądu Twojego samochodu. Wszystkie środki ochronne i pielęgnacyjne wchodzące w skład zestawu są zalecane przez Toyotę, gdyż są idealnie dobrane do modeli produkowanych przez nasz koncern.

Ekskluzywne kosmetyki samochodowe są dostępne w salonie Toyota Bońkowscy. Mogą Państwo kupić pełen zestaw środków chroniących i pielęgnujących zarówno karoserię, jak i wnętrze Państwa samochodu. Preparaty mają atrakcyjne opakowania, są łatwe w użyciu i zaopatrzone we wszelkie instrukcje. Nasi pracownicy chętnie udzielą Państwu wszelkich porad dotyczących ich stosowania.

Poznaj naszą gamę kosmetyków i zadbaj o Swoją Toyotę z należytą troską, a przez długie lata pozostanie nienagannie czysta, bezpieczna i piękna.


Zapraszamy,

Dział Części i Akcesoriów

tel. 61 84 94 509, 61 84 94 512

email: akcesoria@bonkowscy.pl

Zobacz nasz katalog