1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Toyota Bońkowscy

Witamy na stronie dealera Toyoty w Poznaniu! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej i specjalizujemy się w sprzedaży samochodów nowych oraz używanych.

Nasz salon znajduje się pod adresem ul. Platynowa 2 w miejscowości Komorniki, niedaleko Poznania. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego miejsca i zapoznania się z naszą ofertą.

Oferujemy szeroki wybór samochodów marki Toyota w różnych modelach, w tym popularne Corolla, RAV4, Yaris czy Camry. Znajdziesz u nas również modele hybrydowe oraz elektryczne, które cieszą się coraz większym zainteresowaniem wśród kierowców.

Nasi pracownicy to zespół doświadczonych specjalistów, którzy służą pomocą i doradztwem w wyborze odpowiedniego samochodu. Staramy się zawsze dopasować ofertę do potrzeb klienta i znaleźć najlepsze rozwiązanie dla każdego.

Oferujemy nie tylko sprzedaż samochodów, ale również serwis i naprawę. Nasza autoryzowana stacja obsługi Toyota zapewnia fachową i kompleksową obsługę pojazdów, dzięki czemu masz pewność, że Twój samochód jest w dobrych rękach.

Dla naszych klientów mamy również atrakcyjne oferty finansowania zakupu samochodu. Współpracujemy z renomowanymi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możemy zaproponować różne opcje kredytowe i leasingowe, dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Chcemy, aby zakup samochodu u nas był dla klienta łatwy i przyjemny. Dlatego staramy się zapewnić kompleksową obsługę na każdym etapie, od wyboru samochodu po finalizację transakcji.

Jesteśmy przekonani, że nasza oferta zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego salonu w Poznaniu. Nasza ekipa z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania i pomoże w wyborze idealnego samochodu.