NOWA TOYOTA
C-HR GR SPORT
ZOSTAW ZA SOBĄ TO, CO ZWYCZAJNE

Otrzymuj najnowsze wiadomości o Toyocie C-HR

Zarejestruj się teraz
WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU W NOWEJ TOYOCIE C-HR GR SPORT.
Zostaw za sobą to, co zwyczajne z nową Toyotą C-HR GR SPORT. Łącząc dynamikę hybrydowego napędu i znakomite właściwości jezdne z fascynującym wyglądem, model ten pozwala zaznaczyć swoją obecność na ulicy i wśród innych kierowców.

Wyróżniający się styl

Finezyjna, sportowa i elegancka Toyota C-HR GR SPORT sprawi, że wyróżnisz się z tłumu. Sylwetkę nadwozia w dwóch odcieniach szarości Dynamic Grey podkreślają detale wykończenia w kolorze fortepianowej czerni, nowy przedni spojler oraz imponujące, 19'' felgi aluminiowe polerowane maszynowo. Wnętrze z fotelami GR i opcjonalną tapicerką ze skóry i alcantary, systemem nagłośnienia JBL, funkcjami wykorzystującymi połączenie z internetem oraz wykończeniem GR SPORT zapewnia wyjątkowy komfort i poczucie kontroli.

Dynamiczny napęd hybrydowy

Mocna i elegancka Toyota C-HR GR SPORT przysporzy Ci wiele radości. Dzięki układowi hybrydowemu czwartej generacji z 2‑litrowym silnikiem Dynamic Force samochód przyspiesza bez wysiłku przy imponującej wydajności. Toyota C-HR GR SPORT dopasowuje się do nastroju kierowcy, który przez ponad 50% czasu jazdy w mieście może korzystać wyłącznie z napędu elektrycznego.

Przyjemność z jazdy

Elastyczny napęd Toyoty C-HR GR SPORT opracowano z myślą o dostarczeniu większej przyjemności z jazdy. Wyczynowe opony zapewniają doskonałą przyczepność i komfort. Sportowe zawieszenie i układ kierowniczy pomagają opanować pojazd w czasie dynamicznych manewrów zarówno w intensywnym ruchu miejskim, jak i na spokojnych drogach poza miastem.

W NOWEJ TOYOCIE C-HR GR SPORT NIE MA NIC ZWYCZAJNEGO.

Zarejestruj się, aby jako jeden z pierwszych otrzymywać najnowsze wiadomości

Informuj mnie na bieżąco