1. Świat Toyoty
  2. O Toyocie

Wyróżnienie w konkursie "Zielony Poznań"

 


Miło Nam poinformować, że nasza firma otrzymała wyróżnienie w konkursie organizowanym przez Urząd Miasta Poznania "Zielony Poznań" w kategorii: Najładniejszy Zieleniec.

 

To była już 17. edycja konkursu "Zielony Poznań" organizowanego przez Urząd Miasta Poznania. Do udziału w nim z roku na rok zgłasza się coraz więcej właścicieli zielonych obiektów. Poznaniacy chcą, aby miasto naprawdę było zielone - i w miejscu zamieszkania, i w miejscu pracy. W dotychczasowych szesnastu edycjach konkursu wzięło udział 34 252  uczestników.

W konkursie brali udział właściciele zielonych i ukwieconych balkonów, tarasów, okien, ogrodów przydomowych, zieleńców, podwórek i działek na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych. Konkurs był rozgrywany w dwóch etapach: osiedlowym i miejskim.

Obiekty były oceniane w pięciu kategoriach:

  • zieleńce, kwietniki osiedlowe, zakładowe i szkolne, zielone podwórka
  • balkony, loggie, tarasy i okna
  • ogrody przydomowe
  • działki na terenach Rodzinnych Ogrodów Działkowych
  • pasy zieleni utworzone po raz pierwszy jesienią ubiegłego roku i wiosną br. na terenach wcześniej nie zagospodarowanych, ze szczególnym uwzględnieniem terenów publicznie dostępnych.


Nasza firma zgłosiła zieleniec przed salonem przy ulicy Polskiej 112, który został zaprojektowany na wzór ogrodów japońskich.
17 kwietnia 2008 r., w Pałacu Działyńskich w Poznaniu, odbyła się Gala Finałowa wielkopolskiego etapu Konkursu Lodołamacze 2008. Otrzymaliśmy zaszczytne wyróżnienie: pierwsze miejsce, statuetkę Lodołamacza 2008 w Kategorii Otwarty Rynek Pracy.